infolinka:
739 305 813
cz - Investice do zlata a stříbra en - Investice do zlata a stříbra
Zlaté investování - investice
položek: 0
cena: 0 Kč
Zlaté investování - investice

Garance výkupu

Garance zpětného odkupu investičního zlata a stříbra!

Při výkupu zlatých a stříbrných cihel či mincí cenově zvýhodňujeme klienty,  kteří nakoupili od nás, avšak výkup garantujeme i všem ostatním,kteří u nás nenakupovali.

V případě odesílání produktu k odprodeji dopravními službami vždy předem vyžadujeme informaci o stavu produktu. Poškozený obal či produkt je třeba oznámit dopředu, abychom mohli dopředu určit výkupní cenu, kterou od rafinérie za poškozený produkt dostaneme. Vykupujeme však i poškozené zboží.

Při zpětném odprodeji, prosím, nezapomínejte, že zboží musí být vždy v původním obalu. Týká se zlatých slitků/cihel a mincí s certifikáty.

 • Výkupní cena se liší od množství nabízeného investičního kovu k odprodeji.
  Čím více prodáváte tím zajímavější je vaše výkupní cena. Výkupní ceny uváděné na našich stránkách u každého produktu jsou ceny za odprodej toho onoho jednoho kusu investičního kovu. Proto při větším odprodeji investičních kovů je dobré kontaktovat přímo vašeho obchodníka Mgr. Martina Kahouna, MBA aby vám sdělil vaší aktuální výkupní cenu.
 • Výkupní cena investičního stříbra je uváděna bez DPH.
  Výkup investičního stříbra od fyzických osob je bez DPH tzn., že výši DPH nyní 21% vám při výkupu obchodník / firma neuhradí a je třeba počítat se ztrátou min. 21% při odprodeji. Nejvýhodněji prodáte jako fyzická osoba jiné fyzické osobě, která není plátcem DPH.
  Výkup investičního stříbra od právnických osob či podnikatelů, kteří jsou plátci DPH, je výkup investičního stříbra včetně úhrady DPH. Odkup je proveden oficiální formou, na fakturu kde firma fakturuje prodej investičního kovu nebo můžeme my vystavit doklad o výkupu drahých kovů na firmu se všemi údaji IČ a DIČ.
 • Jaké produkty vykupujeme
  Vykupujeme pouze investiční kovy rafinérů, kteří jsou uvedeni na Good Delivery listu od společnosti The London Bullion Market Association (LBMA). Numismatické kousky umíme vykoupit pouze za cenu kovu bez přidané sběratelské hodnoty.
 • Jak doručit investiční kovy k odprodeji
  Produkt přivezete osobně nebo pošlete Českou poštou jako cenné psaní na naší adresu uvedenou v kontaktech. V případě posílání poštou na naší adresu je nutné k produktu doplnit  jméno a číslo účtu kam mají být peníze po odprodeji poslány. (Peníze posíláme pouze na bankovní účet klienta. V žádném případě neposíláme peníze na složenku.) O přijetí / doručení zásilky budete informováni a bude vám zaslán elektronicky vyplněný formulář - potvrzení o výkupu drahých kovů. Transakce do 100.000 Kč je vypořádána do 2 pracovních dnů. Veškeré transakce nad milion korun jsou vypořádávány do 10 pracovních dnů neboť musíme počítat čas na zaslání investičních kovů do rafinerie. Produkty nad milion korun zasíláme rovnou k odkupu do rafinérie. Toto garantujeme, neboť máme garance od našich dodavatelů - výrobců investičního zlata a stříbra.
 • Jaký je rozdíl mezi aktuální cenou investičního zlata a výkupní cenou
  Běžný rozdíl (spread) mezi aktuální cenou investičního zlata a výkupní cenou se pohybuje od 1-30% v závislosti na objemu prodávaného zboží. Zboží s nejnižší gramáží (0,05 - 5 gramů) má nejnižší výkupní cenu. Nejvyšší výkupní cenu mají produkty s gramáží od jedné trojské unce (1 Oz - 31,1 gramů) výše.

 

Rychlý kontakt

Mgr. Martin Kahoun, MBA
gsm: 739 305 813

skype: mediakm
email: info@zlate-investovani.cz
číslo u Puncovního úřadu 10336

Novinky e-mailem

Chcete dostávat aktuality mailem?

Chcete být přednostně informování o dění na světových trzích?
Chcete vědět kdy je dobré nakupovat a kdy prodávat?
Chcete být vždy o krok napřed?

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Co byste raději našli za 10 let ve svém trezoru?
Obojí28%
Celkem hlasujících: 606