infolinka:
739 305 813
cz - Investice do zlata a stříbra en - Investice do zlata a stříbra
Zlaté investování - investice
položek: 0
cena: 0 Kč
Zlaté investování - investice

Video

Týdenní videozpravodaj ON AIR report

Náš týdenní video zpravodaj naleznete na našich stránkách investicni-zlato.tv v sekci ON AIR report. Sledujte nás a buďte v obraze.

Naše nejsledovanější video s názvem "Proč se bankéři a finanční poradci bojí zlata"

 

Víme, že žádný finanční poradce ani bankéř nedoporučí investiční zlato. Jakmile vstoupí bankéř ihned začne říkat, že zlata se nenajíte, zlato není likvidní a velmi kolísá.

Zlato ve své podstatě je monetární kov tzn. zlato = peníze. Již 8.000 let s velice krátkými přestávkami se investiční zlato používalo pro platební účely z několika velice dobrých důvodů. Posledních 40 let používáme jiné peníze, jsou to tzv. fiat peníze, které jsou vytvářeny ze vzduchu na základě dluhopisu neboli něčí žádosti o půjčku. To je systém, který bankám maximálně vyhovuje. No kdo by si nechtěl vytvářet peníze, že ? A dokonce v neomezeném množství.

Vytváření peněz ze vzduchu tzv. vyčarování si peněz je ten nejlepší business, který kdy byl na této planetě vynalezen. Všichni se snaží peníze vydělávat a pak tady máme finanční skupinu, která si peníze může vytvářet nikoli vydělávat! Tato finanční skupinka elitářů si peníze vytváří a nám je půjčuje do oběhu za úrok. Toto je tedy to nejlepší podnikání, které kdy lidé vymysleli. Nic lepšího vlastně už ani vymyslet nelze. Nicméně je třeba si říct, že tento typ podnikání nevytváří žádné hodnoty, ale pouze ubírá prostřednictvím úroku reálné hodnoty z ekonomiky.

Tento systém není nic jiného nežli pyramidová hra (letadlo), která musí neustále expandovat. Nyní se nacházíme ve fázi, kdy systém už nemá kam expandovat a začíná se tento celosvětový systém „letadla“ hroutit.

Antiteze tohoto pyramidového finančního systému je investiřní zlato. Tento systém je ve své podstatě v přímém rozporu se systém tvoření si peněz z ničeho neboť investiční zlato se nedá vytvářet v neomezeném množství. Ve chvíli kdy je investiční zlato používáno pro platební účely např. ve formě zlatého standardu, je role bank změněna. V tu chvíli banky nejsou tvůrci národních měn, ale pouze úschovny či správci něčích úspor. Banka pak může disponovat pouze touto uloženou částkou a nemůže si tvořit peníze ze vzduchu (nevyčaruje si peníze). Banka má pak možnost pouze vložené úspory investovat. Ovšem při investování musí dávat velký pozor aby peníze svých klientů neproinvestovala neboť při špatné investici banka přichází o peníze (zlato). Zlato se jen tak nahradit nedá, nedá se vytisknout ani vyčarovat. V případě, že banka peníze, kryté zlatem proinvestuje v ten moment banka krachuje a je konec. Toto je tedy odpověď na otázku proč se bankéři bojí investičního zlata jako čert kříže.

Není divu, že se banky bojí, kdo by nechtěl se ráno probudit a sednout si k počítači, tam si naťukat libovolnou sumu na svůj účet, kterou následně rozešle po lidech žádajících o půjčku a čekat na úroky.

Investiční zlato celý tento systém tvorby peněz z ničeho ohrožuje na životě. Čím víc vzrůstá zájem o zlato, čím více lidé vyměňují tyto vyčarované peníze za zlato (tedy nic za něco), tak de facto dochází k peněžní reformě na individuální úrovni, ve které bychom měli pokračovat!

Tvorba peněz

Jestliže chceme pochopit to, co se děje ve světě financí, musíme začít s tím, co jsou to vlastně peníze a jak vznikají.

Proces, ve kterém se tvoří peníze je natolik jednoduchý, že se to zdravému rozumu příčí. Podívejme se tedy na to, jak peníze vytváří banky.

Po shlédnutí tohoto videa zcela jistě pochopíte proč je životně důležité nenechávat své úspory v bance na účtu, ale spořit v nejjednoduší investici jako je nákup fyzického investičního zlata a stříbra a své úspory v těchto kovech ukrývat mimo bankovní systém.

 

Nyní si také povíme co je to vlastně FED a proč vlády vydávají dluhopisy

Rychlý kontakt

Mgr. Martin Kahoun, MBA
gsm: 739 305 813

skype: mediakm
email: info@zlate-investovani.cz
číslo u Puncovního úřadu 10336

Novinky e-mailem

Chcete dostávat aktuality mailem?

Chcete být přednostně informování o dění na světových trzích?
Chcete vědět kdy je dobré nakupovat a kdy prodávat?
Chcete být vždy o krok napřed?

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Co byste raději našli za 10 let ve svém trezoru?
Obojí28%
Celkem hlasujících: 606